» strona główna
» o firmie
» rusztowania przejezdne
» oferta podnośników
podnośniki koszowe na samochodach
podnośniki koszowe na przyczepach
podnośniki samojezdne teleskopowo-przegubowe
podnośniki nożycowe spalinowe
podnośniki nożycowe elektryczne
» Transport + HDS
HDS udźwig 12T
HDS udźwig 6,2 T
» usługi warsztatowe
» kontakt

Podnośniki samojezdne

Podnośniki samojezdne teleskopowo-przegubowe


Podnośniki samojezdne z przegubowo teleskopowym ramieniem umożliwiają dotarcie do powierzchni w każdej płaszczyźnie. Ich konstrukcja pozwala na pracę na nierównych podłożach i trudnym terenie. Rozbudowany układ trakcyjny zapewnia wysoką przyczepność i stabilność położenia.

Podnośniki samojezdne wyposażone są w szereg zabezpieczeń (czujniki przeciążenia, przechyłu) zapewniających operatorowi komfortową pracę. Nasze modele zaopatrzone są w specjalny joystick sterujący, który pozwala na swobodne poruszanie ramieniem w każdym kierunku. Podnośniki przegubowe znajdują swoje zastosowanie we wszelkich pracach konserwacyjnych wymagających szerokiego obszaru roboczego. Dla naszych klientów oferujemy profesjonalny wynajem podestów ruchomych teleskopowych i platform roboczych terenowych na terenie woj. kujawsko - pomorskiego Zapraszamy do nawiązywania współpracy i wykorzystywania naszych urządzeń terenowych do nawet najbardziej wymagających zleceń.

Zapewniamy profesjonalną obsługę i pomoc w doborze odpowiednich urządzeń. Nasze podesty robocze czekają na Państwa zlecenia w pełnej gotowości.

Model podnośnika
Typ
Napędu

Wysokość
robocza

Wysokość
podnoszenia

Wysięg
boczny

Udźwig
kosza

Sterowanie

Masa podnośnika
MANITOU 160 atj Diesel 16.25 m 14.25 m 9.10 m 230 kg góra 7450 kg
PRZEDSIĘBIORSTWO MOTORYZACYJNE NADGOB - PODNOŚNIKI SAMOJEZDNE TELESKOPOWO-PRZEGUBOWE trol intermedia agencja interaktywna