» strona główna
» o firmie
» rusztowania przejezdne
» oferta podnośników
podnośniki koszowe na samochodach
podnośniki koszowe na przyczepach
podnośniki samojezdne teleskopowo-przegubowe
podnośniki nożycowe spalinowe
podnośniki nożycowe elektryczne
» Transport + HDS
HDS udźwig 12T
HDS udźwig 6,2 T
» usługi warsztatowe
» kontakt

Rusztowania przejezdne


Rusztowania przejezdne znajdują swoje zastosowanie nie tylko podczas prac budowlanych z zewnątrz budynku, ale także w jego wnętrzu. Lekka i ruchoma konstrukcja zapewnia mobilność i łatwość w transportowaniu. Aluminiowe profile odpowiadają za wytrzymałość i stabilność. Odporne są także na szkodliwe działanie warunków pogodowych. Rusztowania przejezdne bardzo często wyposażone są w koła, co pozwala swobodnie przesuwać je wzdłuż budynku. Dodatkowe wsporniki służą do utwierdzenia rusztowania w podłożu, uniemożliwiając mu niepożądany ruch. Solidny podest i wieżowe segmenty gwarantują wysoką ładowność oraz umożliwiają dostosowanie odpowiedniego położenia.

Instalacja rusztowań odbywa się bez konieczności użycia narzędzi. Łatwość w montażu i demontażu sprawia, że rusztowania przejezdne to najlepszy wybór do prac przy domach jednorodzinnych, małych elewacjach, a także we wnętrzach hal produkcyjnych i fabryk. Doskonale sprawdzają się również podczas wykańczania wnętrz.

Modele oferowane przez firmę NADGOB odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz parametrami pozwalającymi na wygodną pracę na niedużych wysokościach. Jedną z najważniejszych zalet rusztowań przejezdnych jest łatwość w ich przenoszeniu co przekłada się na szybką zmianę stanowiska.

Typ rusztowania
Wymiary podestu
Max wysokość robocza
Max. wysokość podestu
Max. obciążenie rusztowania
Rusztowanie wieżowe aluminiowe 0,7 m x 2,5 m do 14,3 m 12,3 m 200 kg/m2
Rusztowanie wieżowe aluminiowe 1,3 m x 2,5 m do 14,3 m 12,3 m 200 kg/m2


rusztowania toruń


rusztowanie toruń


rusztowania bydgoszcz


rusztowanie bydgoszcz
PRZEDSIĘBIORSTWO MOTORYZACYJNE NADGOB - RUSZTOWANIA BYDGOSZCZ, RUSZTOWANIA TORUŃ trol intermedia agencja interaktywna